Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Idzikowskiego 2a
05-070 SULEJÓWEK
tel/fax 783-35-57
              783-35-58
sulzs1@wp.pl

 Strona główna

Kalendarz

Kronika

Galeria

 

Rok Szkolny 2017-2018

  

80-lecie Naszej Szkoły

Dnia 12.09.2017 roku odbyła się uroczystość 80-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejówku. Zaproszeni goście obejrzeli widowisko upamiętniające najważniejsze wydarzenia z historii szkoły. Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę i zostali pasowani na uczniów.
 

 Wycieczka do telewizji

26 września uczniowie od opieką p. Beaty Nowak i p. Luizy Tarach pojechali do telewizji zobaczyć wielki świat mediów, rozrywki oraz techniki. Wzięli udział w nagraniu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć aktorów w pracy na planie. Celem wycieczki było zapoznanie młodzieży ze specyfiką pracy dziennikarza telewizyjnego, funkcjonowaniem mediów oraz zobaczenie jak wygląda studio telewizyjne oraz nagrywanie programu. Było to fajne doświadczenie, a zdjęcia pozostaną miłą pamiątką.
 Pola Nadziei

Nasza szkoła kolejny raz włączyła się do akcji zbiórki pieniędzy z przeznaczeniem na potrzeby Ośrodka Hospicjum Domowego w Warszawie. Akcja trwała w dniach 02-13.10.2017. Zebrane fundusze zostały przekazane potrzebującym. Tradycyjne z ogródku szkolnym zostały zasadzone cebulki żonkili, które zakwitną wiosna jako znak nadziei.

Samorząd SzkolnySpacery przedszkolaków

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0d podczas spacerów aktywnie poznają środowisko lokalne. Podczas wizyty w tzw. Warzywniaku uczniowie rozpoznawali owoce i warzywa oraz poznali zawód sprzedawcy.
 W
ycieczka szkolna do Rzymu

Uczniowie naszej szkoły w dniach 9-14 X 2017 pod opieką pani Beaty Nowak i pani Luizy Tarach byli na wycieczce szkolnej we Włoszech. Program wycieczki był bardzo bogaty. Uczestnicy zwiedzili Florencję: słynną katedrę Santa Maria del Fiore, której monumentalna kopuła jest symbolem miasta, kościół Santa Croce. Spacerowali po Piazza del Duomo obok Baptysterium San Giovanni ze słynnymi Drzwiami Raju, obok wieży Giotta, przez Piazza della Signoria przy Palazzo Vecchio i fontannie Neptuna obok Galerii Uffizi do Ponte Vecchio i Mostu Złotników ze sklepikami jubilerskimi. Podziwiali z Placu Michała Anioła panoramę Florencji. Trzeciego i czwartego dnia uczniowie zwiedzali Rzym poruszając się metrem. Zobaczyli Koloseum, które niewątpliwie podobało się każdemu. Cudownie było zobaczyć na żywo tak okazałą budowlę. Niedaleko Koloseum był piękny Łuk Konstantyna. W okolicach obu tych niesamowitych budowli znajdowało się Forum Romanum, będące centrum religijnego, politycznego i gospodarczego życia starożytnego Rzymu. Uczniowie weszli na wzgórze Kapitolińskie. Zwiedzili Panteon, Plac Nawoński, plac Wenecki, Zamek św. Anioła i Bazylikę św. Piotra. Następnego dnia w Rzymie znowu było dużo zwiedzania. Spacer od Piazza Barberini obok Fontanny Trytona na Kwirynał. Wejscie do kościoła San Carlo alle Quattro fontane oraz San Andrea al Quirinale. Spacer wzdłuż Pałacu Prezydenckiego do Fontany di Trevi, placu Hiszpańskiego na wzgórze Pincio do Piazza del Popolo. Piątego dnia ziwedzali Wenecję. Pobyt w niej trwał aż dziewięć godzin! W programie znalazły się najważniejsze miejsca takie jak: Bazylika św. Marka, spacer od Pałacu Dożów, obok Dzwonnicy św. Marka, Loggetty, obok Wieży Zegarowej. Kontynuacja spaceru obok Siedziby Prokuratorów: Starej i Nowej, Skrzydła Napoleona, Biblioteki do Ponte Rialto. Nie zabrakło czasu na pyszną pizzę włoską i lody. Zwiedzanie tylu wspaniałych miejsc dostarczyło niezapomnianych wrażeń. Pogoda dopisała, było 26 stopni.  Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni do Polski.
 

   Witamy w bibliotece klasy pierwsze

19.10. 2017 r. odbyło się pasowanie uczniów klas I na czytelników biblioteki szkolnej. Od tej pory mogą oni już samodzielnie wypożyczać książki.
 Wystawa prac konkursowych

 Zapraszamy do obejrzenia wystawy konkursowej prac uczniów klas II i III Szkoły podstawowej na narysowanie sceny ze swojej ulubionej książki.
 "Polskie dróżki"

 7 listopada 2017 r. uczniów klas zerowych odwiedzili aktorzy z teatru "Jaś Parandyk" z przedstawieniem pt.: "Polskie dróżki". Dzieci świetnie się bawiły oglądając niezwykle atrakcyjne widowisko, w którym przedstawione zostały przygody kundelka Dyzia-Marzyciela. Główny bohater przeżywał wiele przygód i perypetii szukając najpiękniejszych zakątków w Polsce. Mottem przewodnim była pomoc innym i czynienie dobra, wartości tak ważnych w naszym życiu.
 

   Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

 9 listopada 2017r. uczniowie klas 3b i 3e Szkoły Podstawowej pod opieką wychowawców, przedstawili apel z okazji Święta Niepodległości. Mali artyści zaprezentowali inscenizację związaną z historią Polski, śpiewali piosenki i recytowali wiersze.
 Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

 Z okazji zbliżającego się 11 Listopada odbył się apel okolicznościowy. W związku z przypadającą 99 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości przypomniane zostały najważniejsze informacje dotyczące tamtych wydarzeń. Wspomniany został Józef Piłsudski - patron jedynki, którego osoba nieodłącznie związana jest obchodzonym świętem. Uczniowie wspólnie odśpiewali hymn Polski oraz pieśń Legionów. Wysłuchali pieśni nawiązujących do tamtego okresu w wykonaniu koleżanek i kolegów.
 "Muzyczny Express"

 8 listopada 2017r. uczniowie klas 0-3 SP uczestniczyli w koncercie Zespołu Limbos. Tym razem tematem przewodnim był "Muzyczny Express". Przy dźwiękach muzyki wesoło bawiliśmy się i śpiewaliśmy znane piosenki.
 Sukces naszego ucznia

W dniach 18-19.11.2017 odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wieliczka Salt Cup 2017. Przez dwa dni młodzi tancerze z całego kraju rywalizowali w stylach latynoamerykańskich i standardowych w Kopalni Soli w Wieliczce. Kamil Tarach z partnerką Misią Buczyńską odnieśli wielkie sukcesy. Uplasowali się jako czwarta para w Polsce w tańcach latynoamerykańskich i jako druga para w tańcach standardowych, zdobywając tytuł Wicemistrzów Polski. Mistrzostwa są zwieńczeniem sportowego sezonu tanecznego, codziennych wielogodzinnych treningów, wielu zmagań i wyrzeczeń.

Ogromne gratulacje dla dzieci, ich trenerów i podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali i kibicowali naszej MISTRZOWSKIEJ PARZE!!!Spotkanie

 Spotkanie z pisarką p. Katarzyną Stachowicz-Gacek odbyło się 23 XI 2017 r. w czytelni biblioteki szkolnej. Uczestniczyły w nim uczniowie klas V. Pisarka opowiadała o swojej twórczości, w szczególności o książce, którą napisała wspólnie z Markiem Kamińskim "Marek i czaszka jaguara".
 Pluszowy dzień w "Zerówkach"

 24 listopada 2017 roku, w klasach zerowych obchodziliśmy "Światowy Dzień Pluszowego Misia". W tym szczególnym dniu, dzieciom towarzyszyli pluszowi przyjaciele. Podczas zajęć multimedialnych, najmłodsi uczniowie zapoznali się z historią pluszowego misia oraz przypomnieli sobie o popularnych misiach (Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Miś Coralgol itp.). Dzieci tańczyły i śpiewały do muzyki o tematyce "misiowej". Na zakończenie "pluszowych zajęć" uczniowie obejrzeli znaną i lubianą przez wszystkich bajkę o "Maszy i Niedźwiedziu" oraz wykonali przepiękne prace plastyczne różnymi technikami. Ten wyjątkowy dzień pozostanie na długo w naszej pamięci.

Magdalena Kalinowska
Małgorzata Izdebska

 "Zaklęte granie"

5 grudnia 2017r. uczniowie klas 0a, 0b i 0c wybrali się na wycieczkę do Studia Koncertowego Polskiego Radia w Warszawie, aby obejrzeć przedstawienie pt. ,,Zaklęte granie”. Spektakl przygotowany został przez aktorów Teatru Artenes z Wrocławia. Ta współczesna baśń poruszała problem spędzania przez dzieci zbyt długiego czasu przed komputerem. Główni bohaterowie, otrzymując   prezencie wymarzone tablety, usłyszeli przestrogę, iż nie należy ich używać dłużej niż pół godziny dziennie. Złamali zasadę, a ich nieposłuszeństwo stało się źródłem kłopotów i niebezpieczeństw. Dzieci bardzo żywiołowo reagowały na perypetie bohaterów sztuki i na pewno zapamiętały pozytywny przekaz baśni.

Dorota Krulikowska


Święto Szkoły

Dnia 5 grudnia 2017 r. obchodziliśmy 150. rocznicę urodzin Józefa Piłsudskiego.  Z tej okazji odbyło się Święto Szkoły. Na początku uroczystości wszystkich przybyłych powitała Pani Hanna Semeniuk - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1.  Na uroczystości obecny był Pan Arkadiusz Śliwa - Burmistrz Miasta Sulejówek oraz przedstawiciele organizacji i instytucji miasta. Głównym punktem obchodów było widowisko historyczne - "Rzecz o Józefie Piłsudskim", ukazujące najważniejsze wydarzenia z życia - Patrona "Jedynki". Widzowie oglądali sceny ukazujące  narodziny, młodość, działalność polityczną oraz osiedlenie się w Sulejówku. W scenach z życia Marszałka wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, absolwenci, nauczyciele, wspomagani przez Rekonstruktorów z Warszawy i Krakowa. Po inscenizacji zostały wręczone nagrody w konkursach poświeconych Jubilatowi.
 

"Co tam w budzie?" - wydanie specjalneWystawa prac

Z okazji przypadającej 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego oraz 80. rocznicy otwarcia Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejówku odbył się konkurs plastyczny „Marszałek Józef Piłsudski i Jego czasy”. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród nastąpiło podczas Święta Szkoły. Wystawę wszystkich prac można oglądać w holu głównym.
 

   "Wolni od przemocy"

Na przełomie listopada i grudnia uczniowie wszystkich klas V uczestniczyli w programie ,,Wolni od przemocy”. Zajęcia z młodzieżą w formie warsztatów, przeprowadziły doświadczone trenerki Pracowni Psychoedukacji Kompas Rozwoju. W trakcie 5 godzin trwania warsztatów uczniowie rozmawiali o swoich uczuciach, potrzebach oraz zainteresowaniach. Trenerki podpowiadały w jaki sposób można powstrzymać się od agresji wobec rówieśników i rodzeństwa. Wskazywały metody jak sobie z nią radzić z niekontrolowaną złością. Zajęcia miały za zadanie wyposażyć uczniów w umiejętności rozwiązywania konfliktów, rozwijania poczucia bezpieczeństwa. Uczniowie rozwijali swoje umiejętności komunikacyjne, poznawali sposoby odreagowania w sytuacji kryzysowej oraz uczyli się budowania postaw nastawionych na rozwiązywanie problemów.

Pedagog Szkolna"Zdrowy umysł – profilaktyka uzależnień od mediów i komputera"

Uczniowie klas VII a, b, c, d w listopadzie i grudniu uczestniczyli w zajęciach pt. "Zdrowy umysł – profilaktyka uzależnień od mediów i komputera". Zajęcia z młodzieżą w formie warsztatów, przeprowadziły doświadczone trenerki Pracowni Psychoedukacji Kompas Rozwoju. W trakcie 5 godzin trwania warsztatów, uczniowie poznali umiejętności i wartości oraz cechy warto rozwijać w sobie, by uchronić się przed uzależnieniami. Trenerki podpowiedziały jakie mechanizmy psychologiczne kierują naszymi działaniami. Uczniowie zobaczyli jak wygląda człowiek uzależniony od mediów. Dowiedzieli się dlaczego jedni uzależniają się, a inni nie. Trenerki zadbały, aby uczniowie potrafili podejmować świadome decyzje oraz zadbały o wewnętrzną motywację i poczucie własnej wartości – elementy niezbędne przy podejmowaniu życiowych wyborów.

Pedagog Szkolna"Mikołajki"

 Z okazji przypadających 6 grudnia "Mikołajek" w szkole odbyły się klasowe imprezy połączone z wręczaniem prezentów. Samorządowy Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych i rozdawał słodkości.
 

 Spotkanie z Mikołajem klas 0a, 0b i 0c

6 grudnia 2017 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedził Mikołaj. Z powodu braku komina przybysz musiał wejść do szkoły  przez okno. Okrzyków radości nie było końca. Po hucznym powitaniu na korytarzu uczniowie zaprosili niespodziewanego gościa do klasy, gdzie zostały wręczone im prezenty. Spotkanie zakończyło się sesją zdjęciową wykonaną przez Studio Fotograficzne Błyskotka.
 


Warsztaty piernikowe

11 grudnia uczniowie klas 0a i 0d wzięli udział w świątecznych warsztatach piernikowych, które odbyły się w cukierni „Babeczki” w Sulejowku-Miłosnej. Podczas zajęć mali uczestnicy własnoręcznie wycinali pierniczki, a następnie samodzielnie dekorowali piernikowe gwiazdki i choinki. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Była to świetna zabawa i niezapomniane kulinarne wspomnienia.

Dorota Krulikowska

Klasa 0a
Klasa 0d

 Konkurs czytelniczy

13 grudnia w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla chętnych uczniów klas V i VI ze znajomości książki Katherine Applegate "Jedyny i Niepowtarzalny Ivan". Książka opowiada o samotności uwięzionych zwierząt w centrum handlowym, przezwyciężonej dzięki talentowi i odwadze. Konkurs podzielony był na etapy - z wiedzy, z ułożenia rozsypanki, z ułożenia puzzli. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się świetną znajomością książki. Wyniki konkursu znajdują się na tablicy ogłoszeń w bibliotece szkolnej.
 Konkurs czytelniczo-historyczny

Dnia 15 grudnia 2017 r. uczniowie klas siódmych brali udział w konkursie czytelniczo-historycznym. Odpowiadali z treści książki "Galop'44" M. Kowaleczko-Szumowskiej i wiedzy historycznej o Powstaniu warszawskim oraz śpiewali wojenne piosenki. Prezentowali wykonane przez siebie plakaty i gry planszowe. Najwięcej punktów zdobyła klasa VIIb, która w nagrodę pojedzie do Muzeum Powstania Warszawskiego.
 "Cicha noc..."

19 grudnia przedszkolaki z klasy 0d zaprosili rodziców i najbliższych na przedstawienie jasełkowe, by wspólnie poczuć magię świąt. Oprócz tradycyjnych postaci takich jak królowie, pasterze czy aniołki do Jezuska przyszli także lekarz, górnik, ogrodnik i dziecko ze swoimi darami, by uświadomić wszystkim jak ważna jest nasza pomoc. Mamy nadzieję, że miła i świąteczna atmosfera tego spotkania przeniosła się również do domów.
 
Świąteczne przedstawienie

Dnia 21.12.2017  odbyło się świąteczne przedstawienie.  Uczniowie klasy 3b SP wystąpili dla swoich młodszych kolegów i koleżanek, a wieczorem dla rodziców. Do stajenki szli przedstawiciele różnych narodowości, pokłonić się małemu Jezusowi. Wszyscy nieśli dary dla Dzieciątka.  Na swojej drodze spotkali Zwiastuna, który potrzebował pomocy. Podróżnicy pomagali potrzebującemu i przekazywali prezenty, które nieśli w darze. Mali wędrowcy w podziękowaniu za udzieloną pomoc otrzymali od Zwiastuna wskazówki, jak dojść do stajenki. Po dotarciu na miejsce okazało się, że pomagając potrzebującemu wszyscy złożyli dary dla Jezusa. Przedstawienie przygotowały: wychowawczyni Jolanta Czesuch i Siostra Francesca."Bezpieczne Ferie"

Uczniowie klas IV na informatyce wykonywali plakaty pod hasłem "Bezpieczne Ferie" za pomocą poznanych programów. Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii. Miłego wypoczynku.
 

  


Konkurs plastyczny „Z maską na karnawał”

Dnia 8 lutego 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Z maską na karnawał”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0-3 SP. Wpłynęło 70 prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie w wykonanie przepięknych masek karnawałowych.
 

Organizatorzy: Dorota Krulikowska, Małgorzata Izdebska,
Magdalena Kalinowska i Renata Kotlarewska

 


Klub Seniora z Sulejówka w naszej szkole

Dnia 9 lutego 2018 w biblioteki szkolnej odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Klubu Seniora ze szkolnym wolontariatem. Była wspólna zabawa i poczęstunek.
 


 
„Gdy znicz olimpijski zapłonie,
a blask jego już widać z daleka.
Zimowe igrzyska czas rozpocząć
 i nikt z tym dzisiaj nie zwleka”.


Dnia 8 lutego 2018 r. rozpoczęły się Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Z tej okazji dzieci ze świetlicy szkolnej miały okazję poznać historię Igrzysk. Dzięki prezentacji uczniowie dowiedzieli się co oznaczają kolory kół flagi olimpijskiej, czym jest ceremonia otwarcia igrzysk, a także zapoznali się z historią znicza olimpijskiego i dyscyplinami sportowymi występującymi na olimpiadzie. Oczywiście nie mogło zabraknąć pracy plastycznej wykonanej przez dzieci.

Małgorzata Izdebska"Zapusty"

Dnia 12.02.2018r. odbyły się w szkole "Zapusty". Konferansjerzy w krótkich scenkach wprowadzili widzów w karnawałowy klimat.  Najmłodsi uczniowie zaprezentowali stroje przygotowane na zbliżający się bal. Przebierańcy odtańczyli przygotowane układy taneczne. Uroczystość tradycyjnie zakończyła się na słodko - pączkami.
 

  


„W karnawale to są bale!” 

13 lutego 2018 roku odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-3 SP. Tego dnia dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Animatorzy urozmaicili zabawę ciekawymi konkursami i pokazem ogromnych baniek mydlanych. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców wszyscy bawili się doskonale. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Dorota Krulikowska"Walentynki"

Dniach 12-14.02.2018r. działa w szkole "Poczta Walentynkowa". W dwóch pierwszych dniach uczniowie mieli możliwość wysłania kartek z życzeniami. 14 lutego listonoszki doręczały przesyłki adresatom.
 

  


Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

W naszej szkole z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego odbyły dwa konkursy i wystawa prac plastycznych. Uczniowie klas  I - III SP przygotowali prace plastycznej pt. "Moja ulubiona literka z alfabetu". Uczniowie klas  IV, V, VI, VII przygotowali dwuminutową wypowiedź ustną w ramach konkursu oratorskiego z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Uczniowie klas VII i Gimnazjum wezieli udział w konkursie polonistycznym "Frazeologizmy w języku polskim".Konkurs

2 marca 2018 roku w bibliotece szkolnej w baśniowej scenerii odbył się konkurs "W świecie baśni, legend i mitów". Odbył się on w trzech kategoriach. Klasy III prezentowały baśnie, klasy IV legendy, klasy V mity.
 

   


Świat muzyki

5 marca dzieci klas „0-3” wzięły udział w koncercie grupy „Limbos”. Artyści zabrali słuchaczy w podróż do świata dźwięków „muzycznym expresem”. Uczniowie zapoznali się m.in. z węgierskim tańcem nr 5 Johannesa Brahmsa, a także francuskim popularnym Kankanem. Na koniec zaśpiewali razem z muzykami dobrze znane dziecięce przeboje: „Ta Dorotka”, „Dziadek fajną farmę miał” oraz „Słodkiego miłego życia” z repertuaru grupy Kombi.

Magdalena Kalinowska
"Mali Giganci"

Uczeń klasy 7b SP Kamil Tarach i jego taneczna partnerka Michalina Buczyńska zakwalifikowali się w kartingach do programu "Mali Giganci" i wzięli udział w najnowszej edycji programu. 

     


"Warsztaty wielkanocne"

W marcu dzieci z zerówek uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych, które odbyły się w cukierni „Babeczki”. Uczniowie mieli okazję własnoręcznie ozdobić wielkanocne figurki z ciasta. Talent oraz dziecięca fantazja sprawiły, że dzieci wyczarowały piękne baranki, zające, jajka oraz mazurki wielkanocne. Dzięki miłej atmosferze, która towarzyszyła nam podczas zajęć, każdy z uczestników poczuł, że święta są tuż, tuż.

Magdalena Kalinowska
 Spotkanie z pisarzem

16 marca 2018 w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z młodym pisarzem Tomaszem Sobanią, autorem książek "Speculo" i "Nowy świt". W spotkaniu uczestniczyli chętni uczniowie z naszej szkoły z klas V- VII Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum. Mieli też możliwość zakupienia książek z autografem autora.
 

 


"Warszawska Syrenka"

23 III 2018 r. w bibliotece szkolnej odbyły się międzyszkolne eliminacje do wojewódzkiego konkursu 41 edycji konkursu "Warszawska Syrenka". Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów.
 "Hobbit"

6 kwietnia w bibliotece szkolnej odbył się międzyklasowy konkurs dla klas VI z lektury "Hobbit" J.R.R. Tolkiena. Uczniowie mieli do wykonania wiele zadań, m. in. przygotowanie scenki z książki, wykonanie 3 potraw, wykonanie prac plastycznych. Wszyscy bardzo się  napracowali i wykonali swoje zadania na "6", co widać na załączonych zdjęciach.
 
"Powrót Szachrajki"

Dnia 6.04.2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego gościły aktorów teatru autorskiego "Parandyk". Pchła, która wraca z hollywoodzkich wojaży z walizką pełną pomysłów na psoty była bohaterką kabaretu dla najmłodszych i rozbawiła nas do łez. Mała psotnica nie szczędziła nikogo i miała mnóstwo pomysłów na kolejny dowcip. Ale nawet jeśli komuś zrobiła kawał, to z takim wdziękiem i uśmiechem, że nie można się na nią długo gniewać. Po przedstawieniu zgodnie stwierdziliśmy, że trzeba żyć z humorem i radością, ale pamiętać o zasadzie: "nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe".

Renata KotlarewskaSukcesy Kamila

Kamil Tarach uczeń klasy 7 SP nr 1 i jego taneczna partnerka Michalina Buczyńska zakończyli dwumiesięczny czas bardzo intensywnych startów w zawodach tanecznych.
14.04.2018 w Iławie wywalczyli złoto w tańcach latynoamerykańskich.

08.04.2018
w Grand Prix Polski Haston Cup we Wrocławiu wytańczyli 1 miejsce w tańcach standardowych i 1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich.
25.03.2018 w Kołobrzegu na Mistrzostwach Polski w 10 tańcach wywalczyli 4 miejsce.
11.03.2018 w Koninie zdobyli II Wicemistrzostwo Polski w tańcu standardowym oraz klasę taneczną A.

Serdecznie gratulujemy zdobytych tytułów.
 

 
      

Copyright © 2002-2018 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulejówku